FutureNet & FutureAdPro


Futurenet to portal społecznościowy, gdzie w prosty sposób możesz zacząć zarabiać na swojej aktywności.

Programów Revshare było już co nie miara i z każdym dniem pojawiają się nowe. Nie mniej jednak dzisiaj pod lupę weźmiemy biznes, który oparty jest na platformie społecznościowej. Pierwszy taki program na świecie, który za nim zaczął funkcjonować był wyłącznie platformą społecznościową, podobną do facebooka. Płacił swoim użytkownikom za aktywne korzystanie z portalu. Wyobraź sobie, że właściciele Facebooka zaczynają Ci płacić za to, że lajkujesz, wystawiasz osobiste posty, udostępniasz wpisy, komentujesz. WOW – to by było coś! Na tej właśnie zasadzie działa FutureNet. Płaci za Twoją aktywność i ilość czasu spędzonego na portalu. Brzmi zachęcająco. To jeszcze nie koniec to dopiero początek.

Warto spojrzeć na FutureNet przychylnym okiem ponieważ jako jeden z nielicznych ma innowacyjne pomysły, które sprawiają, że firma staje się stabilna. Na portalu rozwijają dynamicznie sektory online i sprzedają dodatkowo produkty: multimedia, gry online, narzędzia do rozwoju biznesu przez Internet, wspierają swoich partnerów dając im odpłatne narzędzia. W ten sposób zyskują dodatkowy przepływ gotówki w firmie, budują bufor zabezpieczający partnerów, użytkowników, a tym samym mogą jeszcze dynamiczniej rozwijać się.

Kto za tym stoi?


FutureAdpro z możliwością zarabiania na usługach reklamowych w Internecie. Zaskakujący jest fakt, że pomysłodawcą i założycielem jest Polska firma. Dokładnie mówiąc właścicielami są Roman Ziemian oraz Stephan Morgenstern. Portal FutureNet swoją działalność na rynku online rozpoczął już w listopadzie 2014 roku. Jej atutem jest fakt, że działa w kilkunastu językach świata co daje jej możliwość dotarcia bezpośrednio do ludzi na całym świecie.

Jak widać właściciele są znani, nie są fikcją. Można ich sprawdzić, napisać do nich, a dla bardziej nieufnych osób można umówić się na spotkanie w siedzibie firmy, która ma swoje miejsce we Wrocławiu na ul. Ułańskiej 5.

futureadpro-wroclaw

Na czym zarabia firma FutureAdPro?


Do tej pory prawie wszystkie programy tego typu zarabiały na usługach reklamowych użytkowników, którzy ją regularnie wykupowali, aby promować swoje strony, biznesy, programy. Nie miały żadnej dodatkowej alternatywy, która pozwoliłaby im uzyskiwać dodatkowe źródło dochodu. To powodowało, że biznes był niestabilny. Niektóre z nich działały przez pół roku, 1, 2, a czasem 3 lata. Ich żywotność jest ograniczona. Każdy początkujący, który styka się z tego rodzaju możliwością zarabiania w Internecie musi mieć świadomość.

Multimedia, prezentacje, gry online. W FutureAdPro można rzec, że jest inaczej, ponieważ oprócz portalu społecznościowego FutureNet i sprzedawaniu powierzchni reklamowych firma zarabia także na sprzedaży własnych gier i odprzedaży innych firm, usługach IT, produktach cyfrowych – online, produkcji video, grafiki, sprzedaży produktów fizycznych oraz z systemu matrycowego (o nim nieco więcej poniżej).

Pomyśl, że to tylko początek, bo w planach jest znacznie więcej produktów.

FutureAdPro zarabia głównie na usługach reklamowych. Każdy partner, użytkownik może dołączyć do tej platformy i korzystając z usługi reklamy zaprezentować swój blog, vlog, kanał na YT, FanPage, stronę internetową, sklep, artykuł lub kolejne biznesy Revshare. To wszystko możesz wykonać na tej platformie. Możesz wykorzystać targetowanie i dotrzeć do okrojonej grupy docelowej, która potencjalnie będzie zainteresowana tym co chcesz przedstawić, sprzedać.

Krótko mówiąc jest to nowy rodzaj kanału reklamowego na miarę dzisiejszych czasów. To coś w rodzaju TV, która w dużym stopniu odchodzi do lamusa. Coraz mniej oglądamy telewizję, a podczas reklam po prostu uciekamy.

Co zyskasz będąc partnerem FutureAdPro?


Co najważniejsze zyskasz szansę udziału w przedsięwzięciu międzynarodowym. Będziesz miał możliwość otrzymywania regularnych dochodów z podziału zysków całej firmy. Ale ta opcja będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza, jeśli w sieci jesteś już nieco dłużej, masz swój biznes, stronę firmową, sklep internetowy, jakąkolwiek wizytówkę, która reprezentuje Twoją osobę, produkt lub usługę. W tym programie będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego biznesu, strony www lub produktu docierając do ludzi z całego świata.

Obecnie jest już ponad 700.000 tyś. członków, którzy codziennie mogą trafić na Twoją reklamę. To najwyższa wartość jaką niesie za sobą bycie aktywnym członkiem tego biznesu. 

Pomyśl, sobie jakby to było gdyby Google Adwords płaciło Ci co miesiąc prowizję za każde wydane 100-200 zł na reklamę u nich? 

FutureAdpro za każde wydane 50$ na zakup Adpacka (czyt. reklama) daje Ci:

  • 800 unikalnych wyświetleń Twojej strony,
  • 120% zwrotu z inwestycji po 120 dniach od momentu zakupu paczki,

Tych Adpacków możesz mieć dowolną ilość. Dzienne naliczanie z 1 paczki jest w granicach 1%. Aby otrzymać wszystko co powyżej zostało przedstawione musisz codziennie obejrzeć 10 reklam.

Zajmie Ci to dosłownie 5 minut, a korzyści są chyba zachęcające?