O mnie

Prywatnie – sam o sobie.

Jestem typową „zerówką” (mam na myśli grupę krwi „zero”).

Osoby z tą grupą posiadają wrodzoną pamięć genetyczną, która pozwala im pamiętać o sile, jaką się odznaczają oraz o wierze we własne możliwości. Charakteryzuje je również wytrwałość. Na dodatek, koleje losu sprawiły, że ową wytrwałość mogę umacniać każdego dnia, pracując głęboko pod ziemią. :]

Poza tym, lubię podejmować nowe wyzwania i tworzyć całkiem to nowe projekty. Im większe wyzwanie tym – tym większa satysfakcja.

Nie lubię, gdy w moim życiu panuje monotonia i rutyna. Zawsze dążę do tego, aby moje życie było różnorodne, a nie statyczne. Działam na własnych zasadach. Moją główną cechą jest niezależność. Już od dziecka byłem prawdziwym indywidualistą, zarówno w szkole, w pracy, jak i w domu.

W swojej pracy staram się być perfekcjonistą. Dbam o każdy szczegół, nie bez powodu w 5 klasie podstawówki nauczycielka języka polskiego nazwała mnie przy całej klasie „pedantem”, a to tylko dlatego, że na moim stoliku wszystko było ułożone co do milimetra. Słowo to jednak nie przez wszystkich zostało dobrze zrozumiane, więc nie obyło się bez jego celowego przekręcania. 😉

To, co wyróżnia „zerówki” oraz ludzi, którzy w życiu osiągają sukcesy na różnych polach, to odwaga. Przyznam się, że działam impulsywnie, więc kiedy do głowy wpada mi jakiś pomysł, to najpierw go realizuję, a dopiero później – myślę. Niektórzy mówią, że jestem w gorącej wodzie kąpany, bo chciałbym mieć wszystko na już. Jednak działalność w MLM nauczyła mnie cierpliwości, której moja grupa krwi bardzo potrzebuje.

Co lubię:

 

Szczyt na równicy.

Jedną z największych pasji jaką odkryłem pewien czas temu, są góry. Tą pasją zaraziłem już moją dziewczynę – Anię. W góry jeździmy możliwie jak najczęściej, jeśli tylko mamy na to ochotę. Ułatwia nam to fakt, że do Beskidu Śląskiego mamy niespełna 30 min. drogi samochodem.

Wyprawiamy się w góry zwłaszcza wtedy, kiedy mamy już wszystkiego dość i chcemy odłączyć się od świata, aby zaznać trochę ciszy, spokoju, złapać chwilę wytchnienia. Mógłbym godzinami wpatrywać się w szerokie masywy gór. Po prostu sprawia mi to ogromną przyjemność, a co najważniejsze, dodaje sił i umacnia. To właśnie tam, w górach czuję się najlepiej.

GKS Pniówek 74'

Tym co kocham od niepamiętnych lat i uwielbiam robić, jest sport, a ściślej mówiąc – jedyna, wyjątkowa dyscyplina sportu: piłka nożna.

Trenuję w rezerwach III ligowego klubu GKS Pniówek’74. Swego czasu nawet otarłem się o treningi w pierwszym zespole. Szansy na osiągnięcie kariery piłkarską jednak nie wykorzystałem, z kilku bardzo ważnych względów.

Czego nie lubię:

Nie lubię chamstwa, obłudy i kłamstwa. Nie przepadam również za kalafiorem, brokułami, szpinakiem.

Co cenię:

Lojalność i uczciwość. Te dwie cechy zawsze znajdowały się u mnie na pierwszym miejscu w hierarchii wartości.

Jak patrzę na życie?

Moi rodzice mówią, że „żyję w całkiem innym świecie”. Mówią tak, bo w środowisku gdzie mieszkamy na co dzień, priorytetami są stała praca, dobre studia, założenie rodziny i trzymanie się stałej, „państwowej pracy”, aż do emerytury.

Moja idea życia jest jednak zupełnie inna. Sprawia ona, że w oczach znajomych, bliskich uznawany jestem za „dziwaka”. Wcale jednak się tym nie przejmuję, bo wiem, że na szczyt dochodzą ludzie, których w życiu wyróżniają całkiem odrębne wartości.

Czego pragnę od życia?

WOLNOŚĆ, niezależność, możliwość decydowania o własnym życiu w każdej chwili. Pragnę w życiu robić to, co będzie sprawiało, że każdego dnia będę budził się z uśmiechem na twarzy i nie będę robił krzywej miny, gdy zadzwoni budzik. : )

Cenię wolność ponad wszystko! Będąc pracownikiem „uwiązanym na etacie”, przekonałem się, jak ludzie kierujący kadrą niższą, potrafią dyskryminować ludzi, nie odczuwając żadnych skrupułów. Zrozumiałem wtedy, że bez względu na wszystko – będę zupełnie inny.

Co mówią o mnie inni?

 • Mój sponsor w MLM

  „Upór, cierpliwość, pracowitość i odpowiedzialność to podstawowe powody dla których Tobiasz jest wymarzonym kandydatem na wspólnika do biznesu.

  Jest jeszcze kilka ważnych argumentów jak np. ogromny głód wiedzy na tematy związane z biznesem, gotowość do samorozwoju i systematyczność. Z czystym sumieniem gorąco polecam Tobiasza jako Sponsora, czyli osobę wprowadzającą do biznesu MLM-owego.

  Jego zaangażowanie w rozwiązywanie problemów członków grupy jest zawsze ogromne. Jeśli nie zna rozwiązania, po prostu go szuka i „zmusza” do współpracy osoby, które są w stanie pomóc. I nigdy nie odpuszcza. Wiem coś o tym, bo często, jako Sponsor, jestem zapraszana do współpracy. Jakie ma wady? Pewnie, jak każdy z nas, ma ich przynajmniej tyle, ile zalet.

  Dla mnie najbardziej uciążliwą jest Jego chorobliwy pośpiech. Bywa (dość często), że z mojego punktu widzenia przedsięwzięcie wymaga głębszego przemyślenia i zaplanowania, podczas gdy Tobiasz już na etapie generowania pomysłów jest w trakcie ich realizacji.

  Tobiasz jest doskonałym przykładem na to, że ludzie młodzi, pełni zapału i pasji są w stanie osiągnąć zupełnie niebywałe rezultaty. Warto z takimi ludźmi współpracować.”

  Dorota Trojan

 • Partnerzy

  Helena lejman

  „Współpracuję z Tobiaszem już 2,5 roku. Miło mi stwierdzić, że ma dar organizacyjny, jest systematyczny i wytrwały w dążeniu do celu. Ma cechy dobrego lidera, potrafi świetnie doradzić, pocieszyć a także powiedzieć kilka słów gorzkiej prawdy gdy potrzeba. Jest mistrzem motywacji do działania, odczułam to nieraz na własnej skórze w chwilach zwątpienia. Cieszę się, że trafiłam na tak opiekuńczego sponsora, dzięki któremu mogę się rozwijać i czego dowodem jest moja strona suplementyheleny.pl.”

   Helena Lejman

  Wojciech Brzostowski

   

   

  „Ambitny , zmotywowany, zaangażowany, pomocny. Wielu młodych ludzi powinno brać z niego przykład. Pewne jest to, że zajdzie bardzo daleko. Jestem dumny, że mogę współpracować z tak wartościowym liderem.”

   Wojciech Brzostowski

 •  
 • Moja druga połówka

  „Tobiasz, moja druga połówka… Kiedy go poznałam, wiedziałam, przy nim znajdę szczęście.. pomyślałam wtedy „Dobry człowiek ze szczerym uśmiechem”. 

  Znamy się już ponad 5 lat i ciągle mnie zaskakuje nowymi pomysłami i sposobem na życie. Podziwiam to jaki jest zdeterminowany i jak bardzo pragnie osiągnąć sukces. Szanuję w nim to, że jest inny niż wszyscy, marzy o życiu niezależnym i tym podejściem bardzo mnie zaraził.

  Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki niemu staję się lepszym człowiekiem pod względem wiary w siebie i w lepsze jutro. Dzięki niemu również pokochałam góry i oboje jesteśmy wielkimi marzycielami… a one dodają nam sił!

  Cieszę się, że mogę napisać tych kilka słów, bo znam Tobiasza na co dzień i wiem, że współpraca z nim to sama przyjemność i wielka motywacja. Wszystkim życzę współpracy z tak dobrym liderem, który jest w tym biznesie całym sobą i jest w tym przede wszystkim bardzo prawdziwy.”

  Anna