GainBitcoin

GainBitcoin

GAINBitcoin

Jakie korzyści daje Ci GAINBITCOIN?


  • Zysk 180% w okresie 18 miesięcy – kontrakt – czyli 10% zwrotu co miesiąc, który możesz wypłacać lub reinwestować, co dodatkowo zwiększy zwrot z inwestycji np. inwestując w 1 BTC po 18 miesiącach otrzymasz 1,8 BTC. 
  • System binarny – 5% z bezpośrednio poleconego partnera,
  • Dodatkowo 4-8% ze słabszej nogi,
  • Minimalny próg wejścia od 0,1 BTC ok. 84$,
  • Masz 30 gwarancję satysfakcji, czyli w tym okresie możesz zrezygnować wypłacając zainwestowany kapitał bez żadnych konsekwencji!
  • Automatyczne wypłaty na portfel bitcoin,
  • Dziennie ponad 700 nowych użytkowników! 
  • Platforma dziennie sprzedaje ponad 600 kontraktów!

Cena BITCOINA cały czas szybuje do góry, co świadczy o coraz większym popytem na tego rodzaju możliwością płatności. Jak zapewne wiesz, patrząc kilka lat wstecz wartość 1 bitcoina była w granicach kilku $, natomiast na dzień dzisiejszy cena waha się w granicach 4.500-5.000 zł za jedną jednostkę (marzec, 2017). Jeszcze nie tak dawno, bo na początku stycznia po niewielkiej korekcie można było kupić bitcoina w granicach do 3.400 zł. Możemy zaobserwować 1.000 zł wzrostu w przeciągu 1-2 miesięcy. Specjaliście mówią, że to dopiero początek, bo w tym roku cena ma sięgnąć rekordowej kwoty – 2.000$, a nawet więcej…

zarejestruj-się-2

GAINBITCOIN – słów kilka.


GainBitcoin działa przy współpracy jednej z największych kopalni na świecie – GBminers. Znajduje się na 6 miejscu wśród największych kopalni na świecie (dane z listopada 2016). Sprawdź jak obecnie ma się sytuacja pod tym linkiem: https://blockchain.info/pl/pools. Firma jest zarejestrowana od 2013 roku w Singapurze, a główne biuro znajduje się w Delhi. Do tej pory swoją działalność prowadzili na rynku Azjatyckim, dopiero od kilku miesięcy swoje działania ukierunkowali także na Europę. Firma posiada swoje własne serwerownie w Chinach (aż 5 kopalni, jedna działająca pod nazwą GBminers).

O właścicielu


Amit - Twórca GainBitcoin. Właścicielem GainBitcoin.com jest Amit Bhardwaj – przedsiębiorca, inwestor oraz osoba, która jako jedna z pierwszych zainteresowała się technologią blockchain oraz bitcoinem w Indiach. Twórca pierwszej, indyjskiej strony e-commerce, przyjmującej płatności w bitcoinach oraz największej i najszybciej rozwijającej się indyjskiej kopalni Bitcoin (GBminers).
Sam Amit, jak przyznaje jest właścicielem 6 kopalni (w tym GainBitcoin.com oraz GBminers.com), a jego nazwisko pojawia się także przy współpracy z takimi osobistościami jak Roger Ver (tzw Jezus Bitcoina, właściciel bitcoin.com oraz twórca bitcoinstore.com), Michael Terpin – właściciel MarketWired, Dinis Guarda – założyciel Ztudium.com i BlockchainAge oraz Simon Cocking.

To musi więc o czymś świadczyć.

 

 

Czym jest GAINBitcoin?


Jest to biznes oparty na kontraktach. Dostępne są kontrakty od 0,1 – 0,5 – 1 BTC aż do 100 BTC. Wypłaty są dokonywane automatycznie na portfel Bitcoin, 2 razy w miesiącu po 5% (5 i 20 każdego miesiąca). Aby polecać, budować strukturę oraz zarabiać w systemie binarnym musisz mieć aktywny kontrakt za min. 0,1 btc. Daje to możliwość nawet osobom, które posiadają mniejszy kapitał. Projekt dopiero się rozwija w Europie oraz Polsce, więc warto zająć odpowiednią pozycję w systemie, żeby wycisnąć z niego maksymalne korzyści.

zarejestruj-się-2

 

Comment: 0

Dodaj komentarz