Bamburain

Bamburain

Jak zarabiać na bambusach w Meksyku?


Bamburain to firma działająca w Meksyku.

To propozycja skierowana głównie do osób otwartych na innowacyjne sposoby zarabiania. Nawet po za granicami naszego kraju. Wiem, że dla wielu osób może to być ograniczające, ponieważ ciężko jest nam zainwestować cokolwiek w Polsce, a co dopiero w Państwie oddalonym o tysiące km.

Mówimy tutaj o możliwości uzyskania dochodu pasywnego zakupując plantacje bambusowe. Możemy to zrobić inwestując 108$ miesięcznie przez okres 4 lat. W ten sposób stajemy się pełnoprawnymi właścicielami plantacji o powierzchni 960 m2. Na tej plantacji znajduje się 120 sadzonek młodego bambusa.

Kwota 108$ jest co miesiąc przeznaczana na obsługę plantacji, jej utrzymanie, aby sadzonki mogły systematycznie rosnąć.

Pomyśl, że nie będąc rolnikiem masz szansę, żeby zdobyć stabilny dochód pozyskiwany ze sprzedaży corocznych plonów. I tak rok w rok. Bez przerwy. Po za tym masz biznes, który stale wzrasta na wartości. Twoja inwestycja jest oparta na ziemi, która daje bezpieczeństwo.

Bamburain – co to za firma?


 

Bamburain to bezpieczny biznes oparty na ekologicznym i innowacyjnym biznesie w Meksyku.Meksyk to kraj Trzeciego Świata, ale musicie wiedzieć, że wszelkie agencje ekonomiczne podają iż ten kraj za 10-15 lat dołączy do najsilniejszych mocarstw gospodarczych. Ten kraj dynamicznie się rozwija, dlatego inwestycja w Meksyku nie powinna budzić żadnych wątpliwości.

Nie mniej jednak warto, abyś poznał właściwości bambusa. To sprawi, że staniesz się świadomy i pewny swojej inwestycji.

Tak na prawdę nie musisz znać się na rolnictwie. Wszystkie procesy (sadzenie, uprawa, zbiory, przetwarzanie oraz sprzedaż) wykonuje za Ciebie firma co daje Ci pełną swobodę w działaniu. Ty otrzymujesz gotowy model biznesowy.

Bamburain to pewna inwestycja, bo…


Operadora Mexlun S. A to firma działająca już ponad 15 lat w Meksyku. Główną działalnością jest oczywiście uprawa bambusa. W tym państwie są idealne warunki klimatyczne do rozwoju tej rośliny. Z bambusa uzyskuje się: węgiel aktywny, biopaliwo, drzewo, krzem. Firma Bamburain działa na rynku już ponad 3 lata. Założeniem tej firmy jest uzyskanie maksymalnej ilości pojedynczych inwestorów co spowoduje, że uzyskamy swoistą niezależność. Firma w swoim posiadaniu ma 120 hektarów ziemi, która jest dzielona na małe plantacje.

Plantacje w Bamburain.

Po zakupie prywatnej plantacji otrzymujemy umowę z firmą. Co miesiąc na nasze konto mailowe wysyłana jest faktura. Kontrolę nad każdą rośliną zasadzoną na polach firmy Bamburain sprawują dwie rządowe organizacje CONAFOR i SEMARNAT.


 

W dużym skrócie, jak to wygląda w praktyce:

 1. Od firmy Bamburain otrzymujesz gotowy biznes franczyzowy. Nie musisz znać się na uprawie roślin, nie potrzebujesz wiedzieć jak zarejestrować taki biznes, aby wszystko było legalne i bezpieczne. Po za tym nie musisz szukać indywidualnie odbiorów na Twoje plony. Żadnych maszyn i sprzętów nie potrzebujesz, aby zacząć zarabiać.
 2. Zakup jednej plantacji to cena 3600 MXP – jednorazowo na starcie.
 3. Regularne comiesięczne opłaty w wysokości 1950 MXP za utrzymanie plantacji bambusa (za pomocą procesora płatniczego PayPal). Zlecamy w systemie automatyczne opłaty pobierane z naszego konta, aby nie musieć tego stale pilnować.
 4. Po 48 miesiącach plantacja zaczyna sama na siebie zarabiać i generować duże zwroty z inwestycji.
 5. Jesteś dożywotnio właścicielem ekologicznego i innowacyjnego biznesu! 

Jeśli podoba Ci się ten pomysł na własny biznes to skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci pozyskać własną plantację!

UWAGA: Etap sprzedaży plantacji przez firmę został zakończony! Wszystkie plantacje zostały wyprzedane. 

Ale dla osób zainteresowanych wejściem w jeden z nowych pomysłów firmy zapraszam do kontaktu. Będą nowe możliwości budowania dochodu pasywnego. Zdradzić mogę jedynie tyle, że będą to nowe gałęzie inwestycyjne (np. żywność organiczna).

Szczegóły pojawią się na przełomie kwiecień / lipiec.

komentarze 2

 • Artur Wiktor Listopad 16, 2016 at 10:01 pm

  Świetne artykuły Tobiasz 🙂 Działam w tej firmie ponad 14 miesięcy i jestem pewny biznesu. Od roku czerpie korzyści z programu partnerskiego. Mam dowody na to, że firma jest w 100% wypłacalna. Nie wyobrażam sobie dochodów za kilka lat, kiedy otrzymamy zyski z plantacji. Jest to niewątpliwy numer jeden, na dzisiejszym rynku! To co firma planuje za 1-2 miesiące da możliwości generowania dochodu praktycznie każdemu, nie zależnie od „wielkości portfela”. Długo czekałem na tak konkretny biznes. Szczerze polecam współpracę z Tobiaszem w projekcie Bamburain!

 • Tobiasz Duda Listopad 17, 2016 at 7:13 pm

  Dziękuje Artur! To dzięki Tobie poznałem Bamburain za co jestem Ci niezmiernie wdzięczny 🙂 To prawda, firma całkowicie legalna, z dużym doświadczeniem, fizycznie dostępna w Meksyku. Jeden z Polskich liderów ma nawet przyjemność osobiście kontrolować biznes na miejscu… 🙂 Więc wszystkie informacje są całkowicie realne i z pierwszej ręki! 🙂 Coraz więcej inwestorów sięga po tego typu inwestycje – eko.

Dodaj komentarz